ВИГРАЙ ГРАНТ НА НАВЧАННЯ НОВІЙ ПРОФЕСІЇ


Отримай курс навчання перманентному макіяжу вартістю 6500 грн - безкоштовно, в рамках соціальної ініціативи Академії Ladyspace

ЗАТРЕБУВАНА ПРОФЕСІЯ 2019 - МАЙСТЕР ПЕРМАНЕНТНОГО МАКІЯЖУ

Перманентний макіяж - це сучасна технологія вдосконалення бровей, губ та очей за допомогою легкого татуажу з використанням спеціальних пігментів для обличчя, що покращують природну привабливість жіночої краси та позбавляють від щоденного макіяжу зазначених зон.

На сьогодні послуги перманентного макіяжу вже набрали шалену популярність серед жіночого населення в усьому світі та стають досить стандартною процедурою в кожному салоні краси та регіонах України. Головна причина популярності - бажання та реальна можливість отримати природний макіяж, як мінімум на 1 рік.

Здобувши затребувану професію Майстер перманентного макіяжу, ви маєте великий шанс значно підвищити свій рівень достатку та якість життя! Додаткову інформацію про курси перманентного макіяжу та рівень можливого доходу в Україні отримайте на сторінці курси мікроблейдингу в Академії Ladyspace. Також можна детально ознайомитися про процедуру микроблейдинг.

ДІЗНАЙСЯ БІЛЬШЕ ПРО НОВУ ПРОФЕСІЮ З ВІДЕО

СОЦІАЛЬНА ІНІЦІАТИВА LADYSPACE ТА УМОВИ УЧАСТІ У КОНКУРСІ

Академія Ladyspace спеціалізується на навчаннях перманентному макіяжу кандидатів з любим рівнем професійної підготовки: від початківців до бажаючих максимально підвищити свою кваліфікацію.

В рамках соціальної ініціативи СОЦ ПМ 2019 Академія Ladyspace влаштувала конкурс на отримання гранту на навчання перманентному макіяжу (мікроблейдинг) для жінок со статусом одинокої матері та віком від 18 до 35 років.

Для участі в конкурсі необхідно було подати Заявку до 14 лютого 2019 р. включно. Участь у конкурсі була безкоштовна.

Переможець гранту був обраний шляхом проведення лотереї з номерами телефонів участників.

Конкурс успішно проведено 25 лютого 2019 року о 12:00 за київським часом.

Переможцю необхідно було підтвердити статус одинокої матері за допомогою наступних документів:

  • 1. Паспорт громадянина України;
  • 2. Копію свідоцтва про народження дитини;
  • 3. Рішення суду про розірвання шлюбу з батьком дитини / інші офіційні докази відсутності батька.

ПЕРЕМОЖЕЦЬ КОНКУРСУ ОТРИМАВ ГРАНТ НА НАВЧАННЯ

За результатами конкурсу був обраний переможець - Зозуля Олена Віталііїна, 1981 р.н., що отримала грант на проходження групового Курсу перманентного макіяжу в Академії Ladyspace в м. Києві. Курс перманентного макіяжу тривав протягом 2 діб і складався з вивчення теорїї, майстер класу та практичних відпрацювань на моделях. Планується розпочату подібну програму на манікюр.

ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ НАВЧАННЯ ЗА ГРАНТОМ ДОДЕРЖАНО

  • 1. Протягом 6 місяців з дня оформлення гранту необхідно звернутися в Академію Ladyspace та узгодити дату початку навчання.
  • 2. З'явитися в узгодженний час в Академію Ladyspace за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 47, офіс 4.
  • 3. При собі обов'язково мати паспорт та копії документів, що підтверджують статус одинокої матері.
  • 4. По завершенню курсу переможець отримав Диплом міжнародного зразка та підтримку в закритому чаті Академії Ladyspace.

ПОДАЧА ЗАЯВОК НА УЧАСТЬ У КОНКУРСІ ЗАВЕРШЕНА