ВИГРАЙ ГРАНТ НА НАВЧАННЯ НОВІЙ ПРОФЕСІЇ

           

Отримай курс навчання перманентному макіяжу вартістю 6500 грн - безкоштовно, в рамках соціальної ініціативи Академії Ladyspace
Змінюй своє життя на краще вже сьогодні! Стань майстром перманентного макіяжу за соціальною програмою Ladyspace

СОДЕРЖАНИЕ

 1. Затребувана професія 2019 - майстер перманентного макіяжу
 2. Соціальна ініціатива Ladyspace та умови участі у конкурсі
 3. Порядок отримання навчання за грантом
 4. Подати заявку на участь у конкурсі

ЗАТРЕБУВАНА ПРОФЕСІЯ 2019 - МАЙСТЕР ПЕРМАНЕНТНОГО МАКІЯЖУ

Перманентний макіяж - це сучасна технологія вдосконалення бровей, губ та очей за допомогою легкого татуажу з використанням спеціальних пігментів для обличчя, що покращують природну привабливість жіночої краси та позбавляють від щоденного макіяжу зазначених зон.

На сьогодні послуги перманентного макіяжу вже набрали шалену популярність серед жіночого населення в усьому світі та стають досить стандартною процедурою в кожному салоні краси та регіонах України. Головна причина популярності - бажання та реальна можливість отримати природний макіяж, як мінімум на 1 рік.

Здобувши затребувану професію Майстер перманентного макіяжу, ви маєте великий шанс значно підвищити свій рівень достатку та якість життя! Додаткову інформацію про курси перманентного макіяжу та рівень можливого доходу в Україні отримайте на сторінці курси мікроблейдингу в Академії Ladyspace. Також можна детально ознайомитися про процедуру микроблейдинг.

ДІЗНАЙСЯ БІЛЬШЕ ПРО НОВУ ПРОФЕСІЮ З ВІДЕО

СОЦІАЛЬНА ІНІЦІАТИВА LADYSPACE ТА УМОВИ УЧАСТІ У КОНКУРСІ

Академія Ladyspace спеціалізується на навчаннях перманентному макіяжу кандидатів з любим рівнем професійної підготовки: від початківців до бажаючих максимально підвищити свою кваліфікацію.

В рамках соціальної ініціативи СОЦ ПМ 2019 Академія Ladyspace влаштовує конкурс на отримання гранту на навчання перманентному макіяжу (мікроблейдинг) для жінок со статусом одинокої матері та віком від 18 до 35 років.

Для участі в конкурсі необхідно подати Заявку до 14 лютого 2019 р. включно, за допомогою форми нижче. Участь у конкурсі безкоштовна.

Переможець гранту буде обраний шляхом проведення лотереї з номерами телефонів участників в прямому ефірі на сторінках компанії в соціальних мережах.

Трансляція проведення конкурсу перенесено на 25 лютого 2019 року о 12:00 за київським часом. Результати будуть оприлюднені на сторінці нашого сайту, слідкуйте за оновленням самостійно.

Переможцю необхідно буде підтвердити статус одинокої матері за допомогою наступних документів:

 • 1. Паспорт громадянина України;
 • 2. Копію свідоцтва про народження дитини;
 • 3. Рішення суду про розірвання шлюбу з батьком дитини / інші офіційні докази відсутності батька.

ПЕРЕМОЖЕЦЬ КОНКУРСУ ОТРИМАЄ ГРАНТ НА НАВЧАННЯ

За результатами конкурсу переможець отримує грант на проходження групового Курсу перманентного макіяжу в Академії Ladyspace в м. Києві. Курс перманентного макіяжу триває протягом 2 діб і складається з вивчення теорїї, майстер класу та практичних відпрацювань на моделях.

Грант на навчання з оголошеною вартістю 6500 грн не підлягає переведенню в готівку та може бути реалізований лише переможцем конкурсу протягом 6 місяців з дня його оформлення.

ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ НАВЧАННЯ ЗА ГРАНТОМ

 • 1. Протягом 6 місяців з дня оформлення гранту необхідно звернутися в Академію Ladyspace та узгодити дату початку навчання.
 • 2. З'явитися в узгодженний час в Академію Ladyspace за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 47, офіс 4.
 • 3. При собі обов'язково мати паспорт та копії документів, що підтверджують статус одинокої матері.
 • 4. По завершенню курсу ви отримаєте Диплом міжнародного зразка та підтримку в закритому чаті Академії Ladyspace. Ваших знань та навиків буде достатньо для впевненої самостійної практики та роботи з клієнтами.
 • 5. Задача Академії набагато ширше, ніж просто навчання кандидатів. Самим талановитим випускникам ми пропонуємо роботу по контракту та щоденну загрузку клієнтами.

ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ У КОНКУРСІ

Ваша заявка на участь у конкурсі успішно прийнята. Визначення переможця відбудеться 1 грудня о 12:00 в прямому ефірі на сторінках компанії в соц мережах. За оновленням інформації слідкуйте на нашому сайті.

СПИСОК УЧАСТНИКІВ КОНКУРСУ

Катерина Полянська

Екатерина Бабак

Аліна Донченко

Віта Чернецька

Лілія Тараненко

Іщенко Анастасія Олегівна

Кохан Людмила

Анна Законова

Мумига Олена

Мойсеєва-Шевченко Альона Миколаївна

Сніжана Велика

Ілюшина Наталія Вікторівна

Любов Пилипко

Дуда Олена

Лисицкая Юлия

Ольга Симончик

Гусева Анастасия

Ровенська Олександра Евгенівна

Ольга Малєєва

Виктория Попова

Старицкая Анна

Євгенія Піхота

Дарья Прокофьева

Новикова Виктория

Приймак Алена

Марина Кононко

Цехановська Марія

Ольга Старовойт

Семенюта Юлія Петрівна

Катерина Буранкова

Миголинець Ольга Володимирівна

Ткаченко Юлія Олександрівна

Іванна Перебзяк

Папп Юліанна

Алла Вовканець