Цукрова депіляція. Універсальний спосіб для видалення волосся

Спасибо за обращение в студию Ladyspace! Мы работаем с 10 до 20, без выходных. Администратор свяжется с Вами в рабочее время.
Студия шугаринга Киев. Только качественные и оригинальные материалы. Длительный эффект. Комфортные кабинеты. Гарантия лучшего результата.
Подробнее про Шугаринг. Депиляция сахаром в Ladyspace


Ще в античні часи жінки застосовували цукор та мед, щоб позбавитися від зайвого волосся на тілі. Винахід виявився настільки дієвим, що навіть сьогодні шугарінг у Києві – один з найпопулярніших способів депіляції. Солодка патока бережно діє на шкіру, не викликаючи алергічних реакцій. А волосся в процесі процедури висмикується разом із коренем.

Особливості шугарінгу

Цей метод видалення волос полюбився дівчатам, завдяки своїм численним перевагам. У складі карамелі, що застосовується для процедури, – лише натуральні компоненти. Це цукор, вода, лимонний сік або кислота. Виробники можуть додавати у пасту для шугарінгу натуральні рослинні олії та відвари трав, що підживлюють та зволожують шкіру. Інгредієнти гіпоалергенні, а тому не викликають подразнення. Патоку не потрібно нагрівати до високої температури. Через що нанесення комфортне, а опіки виключені.

Після процедури жінки та дівчата можуть забути про зайве волосся на кілька тижнів. Шкіра гладенька, м’яка, ніжна і без горбочків. Патока щільно огортає кожен волосок і висмикує його прямо з коренем. Через це можна забути про неприємну щетину. Новий пушок почне з’являтися десь за два тижні. Він буде світлішим, тоншим і зовсім не гострим. Повторити цукрову депіляцію доведеться аж за 3-4 тижні. Щоб паста схопила волосся, його довжина має сягати 4-6 мм.

Процедура підходить для різних частин тіла – обличчя, кінцівок, пахв та зони бікіні. За необхідності вона може бути виконана і в інших ділянках.

Після маніпуляції шкіра свіжа наче після пілінгу. Карамель бережно знімає верхній шар ороговілих клітин.

Відгуки дівчат про шугарінг говорять про те, що після нього майже не має врослого волосся. На відміну від інших способів, приміром, від епілятора. Це легко пояснити. Паста вириває волосся повністю разом із коренем. Внаслідок цього стовбур не ламається. Обірване волосся – одна з причин його неправильного росту та вростання у шкіру.

Чи боляче робити цукрову депіляцію

Враження від першої процедури приємними назвати складно. Втім, цей спосіб менш болючий, ніж інші подібні методи. За другим і третім разом відчуття притупляються. Цукрова епіляція на руках і ногах майже безболісна, як манікюр, а от зона бікіні, обличчя та пахви – більш чуттєві.

Після процедури шкіра червоніє та напухає. Але це не надовго. За кілька годин все минеться. На відміну від бриття, подразнень та червоних цяток на тілі не буде.

Як робиться шугарінг

Спочатку майстер підготує вашу шкіру – бережно очистить її та притрусить тальком микроблейдинг и пудровые брови. Дитяча пудра необхідна для вбирання зайвої вологи. Потім фахівець за допомогою шпателя відбирає горошину цукрової пасти і наносить на тіло проти росту волосся, добре притискаючи цю масу до шкіри. Коли вона гарно прилипне, майстер кількома ривками відриває патоку у протилежному. І так по всій ділянці.

По закінченню процедури, шкіра протирається спеціальним лосьйоном. Він заспокоює епідерміс та очищає від залишків пасти.

СТУДИЯ LADYSPACE

СТУДИЯ LADYSPACE

+38 097 004 88 31
ladyspace@ukr.net
Киев, ул. Василия Тютюнника, 51
метро Дворец Украина
Сегодня работает с 10 до 20