Мікроблейдинг брів. Переваги та суть інноваційної процедури

Спасибо за обращение в студию Ladyspace! Администратор свяжется с Вами в течении 10 минут.
Микроблейдинг бровей Киев. Тренд 2023. Естественно и Натурально. Гарантируем ИДЕАЛЬНЫЕ БРОВИ на 1,5 года. Собственная Академия перманентного макияжа. Лучшие мастера и эксперты Украины. Призеры чемпионатов. Работа со знаменитостями.
Подробнее про Микроблейдинг бровей в Ladyspace


Мікроблейдинг брів у Києві сьогодні — це мейнстрим у студіях краси. Потрапивши до списку салонних процедур всього кілька років тому, він швидко завоював прихильність модних леді. Адже завдяки йому дівчатам не потрібно кардинально змінювати недосконалі брови. Форма і колір залишаються природними. Навіть близькі люди не зрозуміють, що над вами почаклував майстер.

Що таке мікроблейдинг

Сьогодні дівчата усе менш питають, що таке мікроблейдинг брів. Бо слава про цю процедуру швидко розлетілась поміж сучасних модниць. А для тих, хто ще вагається, мусимо розповісти про особливості та переваги цієї бьюті-послуги.

А особлива вона, завдяки унікальній технології виконання. Усі дії майстер виконує вручну – за допомогою спеціальної ручки-маніпули. Вона оснащена рядом тоненьких голочок, що зовні нагадують щіточку. Особлива конструкція цього пристрою дозволяє промальовувати тоненькі штрихи, що нагадують волосинки. Ручний метод виконання мікроблейдингу дозволяє вносити фарбу на мінімальну глибину під шкіру. Вона сягає менше міліметру, а тому епідерміс майже не травмується.

Кому підійде мікроблейдинг

Як ви уже здогадалися, головна ціль процедури – зробити ваші брови красивими. А саме – вирівняти форму, додати ширини, якщо це потрібно, і кольору, позбавитися пробілів. І все це має виглядати дуже природно. Волосинки, промальовані майстром, візуально не відрізняються від ваших рідних. Вони мають таку ж довжину і напрямок росту. Непрофесійне око ніколи не здогадається, що це микроблейдинг и пудровые брови брів. Проте всі відзначать, що у вашій зовнішності відбулися якісь зміни, що зробили погляд та очі виразнішими.

Ця послуга виручить бізнес-леді та турботливих матусь, яким дорога кожна хвилина, зекономлена на макіяжі. ЇЇ обирають дівчата, які хочуть бути красивими завжди – і вдень, і вночі, і навіть на пляжі, без докладання зайвих зусиль.

Як проходить процедура мікроблейдингу

Спершу майстер малює ескіз нових брів, аби ви зрозуміли, як вони будуть виглядати після мікроблейдингу. Якщо нова форма вас повністю влаштовує, переходимо на етап підбору пігменту. Тут враховуються колір шкіри, волосся та побажання клієнтки.

Маніпуляція виконується у стерильних умовах після очищення шкіри та обробки антисептиком. Не варто боятися болю, адже застосування місцевої анестезії повністю нівелює цей неприємний момент.

За годину-дві ви вийдете з салону з новими розкішними бровами, що будуть виглядати трохи яскравіше, ніж ви очікували. Це нормальне явище. Протягом місяця, в процесі заживання брів після мікроблейдингу, вони навпаки посвітлішають. А за кілька тижнів колір вирівняється. Оцінювати результат можна уже після корекції, яку слід зробити через місяць-півтора після процедури. За цей час можна кілька разів зробити собі модний манікюр. На ній майстер закріпить результат – ущільнить пігмент, виправить неточності та додасть фарби у місцях, де вона проявилася менше.

Період дії мікроблейдингу залежить від індивідуальних особливостей шкіри та обмінних процесів. В середньому він сягає від 8 місяців до півтора року. З часом пігмент просто світлішає і врешті повністю зникає, виходячи з організму через лімфатичну систему. Якщо вам дуже не хочеться прощатися з гарними бровами, можна періодично робити процедуру оновлення.

СТУДИЯ LADYSPACE

СТУДИЯ LADYSPACE

+38 097 004 88 31
ladyspace@ukr.net
Киев, ул. Василия Тютюнника, 51
метро Дворец Украина
Сегодня работает с 10 до 20